Menu

Pomysły ubioru na Pierwszą Komunię

0 Comments


Poniżej przytoczone zostały trzy wytworne kompozycje, które były, są i bedą szykowne oraz wspaniale nadają się na zabawę komunijną:

Stylizacja na zabawę komunijną – ozdobna bluzka jak również woskowe jeansy

Pomimo iż kompozycja na eucharystie powinna być wyszukana, absolutnie nie powinno się wprawdzie ustępować z wygody, ponadto w przypadku normalniejszego usposobienia zwykle w dżinsach zamiast w kiecce – zadeklarować się odpowiednio na ów dobór. Powszechne zatem w tym czasie białe pantalony z prostymi nogawkami powinniśmy scalić z bardzo stylową oraz niezwykłą bluzką. Najlepszym zestawem są modele zdobione wiosennymi kwiatami, zwierzęcym printem a także ponadczasowymi grochami. Z owym kompletem wyśmienicie zestawia się żakiet, cieliste szpilki, kopertówka a także subtelna biżuteria.

Stylizacja na zabawę komunijną – kiecka i żakiet

Damy, które chcą założenie kiecki zaleca się typową lazurową sukienkę połączoną z papierowym żakietem. Z owym wyborem dobrze komponują się sandałki zazwyczaj w przejrzystym odcieniu błękitnego koloru, a także pasująca pod kolor butów saszetka. Wpada ową inspirację uzupełnić o biżuterię – a najnaturalniejszym asortymentem wydaje się eteryczny naszyjnik, najlepiej w tonie srebrzystym.

Stylizacja na ucztę komunijną – bluzka koronkowa i plisowana kiecka

Ubranie na komunie może być zespolone spośród fundamentalnych okazów odzieży, takich jak dla przykładu. typowa bluzka koronkowa. Niedawnym spośród oferowanych planów bez wątpienia jest zestawienie jasnej bluzki koronkowej z karbowaną kiecką w luksusowym kolorze szmaragdowej zieleni. Tą kreację najlepiej przyozdobić o zamszowe czółenka pod koloryt kiecki, siwą kopertówkę, subtelną bransoletę a dodatkowo wygodne srebrzyste kolczyki. Ta stylizacja jest połączeniem klasyki z najczystszymi klimatami.